Pinned Sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• ctasci4 wrote:

Ben bu siteye kayit olmadan oncede sinav vb hareketler yapardim ama bilincsizce yapardim orasi ayri bunun svg oldugunu bu sitede ogrendim bu yuzden tesekkurler. Site guzel fakat turkiyede bunu yapanlar az tek sorun bu baska ulkelerde parklarda 20 kisi calisiyor bizde tek calisiyoz :)

Park bulsak tek çalışmak sıkıntı değil.Park yok yani :)

Siteyi,kayıp ailemi bulmuş kadar sevindim(beğendim) :D

Post by uaselim ().

This post was deleted by Haki ().
    • siteye el yaylarıyla ilgili google aramam sonucu geldim.
      insanların birbirleriyle iletişimleri çok hoşuma gitti. herkes birbirine samimi bir şekilde yardım etmeye çalışıyor. benim için tek kötü yanı; fitdr adlı kullanıcının imzasında yer alan ibare, şınav çekmekten helak oldum. her okuduğumda laptopu bırakıp yere yatıp, nefes nefese okumaya devam ettim:) şaka bir yana herkesin eline, emeğine sağlık.
    • and24 wrote:

siteye el yaylarıyla ilgili google aramam sonucu geldim.
      insanların birbirleriyle iletişimleri çok hoşuma gitti. herkes birbirine samimi bir şekilde yardım etmeye çalışıyor. benim için tek kötü yanı; fitdr adlı kullanıcının imzasında yer alan ibare, şınav çekmekten helak oldum. her okuduğumda laptopu bırakıp yere yatıp, nefes nefese okumaya devam ettim:) şaka bir yana herkesin eline, emeğine sağlık.

Hoş geldiniz :) :thumbup:
      Gökhan
      Eski kullanıcı adı: HectorTuning
      İnstagram: kalistenikturk
    • and24 wrote:

fitdr adlı kullanıcının imzasında yer alan ibare, şınav çekmekten helak oldum. her okuduğumda laptopu bırakıp yere yatıp, nefes nefese okumaya devam ettim:) şaka bir yana herkesin eline, emeğine sağlık.
      Şimdi baktım ne yazıyor diye, bende şu anda nefes nefese cevap yazıyorum, birden baktım şınav çekmeye başlamışım. :D Hoş geldiniz.
      *** Şınav çekmeden okumaya devam etme, yat ve şimdi, şu an sadece şınav çek. Artık SVG'ye ilk adımını attın, tebrikler.***
    • Siteyi bulalı 1 ay kadar oluyor çok faydalı bir site epey bilgi edindim özelliklede street workouta dair çok fazla türkçe site yok emeği geçenlerin eline sağlık. Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum site biraz sakin. Başka bi arkadaş parkta tek çalışmaktan bahsetmiş sakaryada kalistenik park yok hatta barfiks demiri niyetine kullanabileceğin hiçbirşey yok
      İnandığın gibi yaşa...
    • Bu sitenin yöneticileri olarak reklam almak istemedik. Bundan dolayı burası tenha bir yer yani aktif üye sayısı az. Ancak site fazlasıyla dolu ve bilgi almak isteyen arkadaşlar için bir kütüphane niteliğindedir. Bundan yana şüpheniz olmasın.
      Başarısızlık kabul edilebilir ama denememek, ASLA ! X(
      Instagram : kalistenikturk / workoutokulu
      Mail : aykutkinayer@gmail.com
      Videolarımız ve Daha Fazlası için
    • kararsız kaldım sebebi şu bilgi kirliliği haricinde işlevi olmayan siteler reklamdan dolayı tıklanıp eksik yalnış bilgileri etrafa saçarak insanları saçma yerlere sürüklerken gerçekten işe yarar bilgilerin olduğu (bulabildiğim kadarı ile kalistenik hakkındaki tek türkçe site) bir kütüphanenin sırf reklamdan dolayı böyle tenha kalması bana mantıklı gelmedi. Yinede siteyi kuranların kararına saygım var sonuçta emek kuran ve devam ettirenlere ait.
      İnandığın gibi yaşa...
    • Rida wrote:

kararsız kaldım sebebi şu bilgi kirliliği haricinde işlevi olmayan siteler reklamdan dolayı tıklanıp eksik yalnış bilgileri etrafa saçarak insanları saçma yerlere sürüklerken gerçekten işe yarar bilgilerin olduğu (bulabildiğim kadarı ile kalistenik hakkındaki tek türkçe site) bir kütüphanenin sırf reklamdan dolayı böyle tenha kalması bana mantıklı gelmedi. Yinede siteyi kuranların kararına saygım var sonuçta emek kuran ve devam ettirenlere ait.
      Dediklerine katılıyorum bu dediğin bilgi kirliliği gerçekten çok fazla. Örneğin kalistenik ve street workout hakkında bile hiçbir trainer vasfı olmayan insanların program sattığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu insanlar, diğer insanların sağlığını doğrudan ve dolaylı yoldan etkileyecek şeyler yaptırıyorlar. Bu program alan arkadaşların yarın öbür gün sağlıksal anlamda başlarına bir şey gelse kimseye gidip şikayet de edemeyecekler. Maalesef günümüzde ünlü olmak her türlü şey için yeterli geliyor. Biz şu andan itibaren reklam almaya bile başlasak, insanlar yine buralardan bilgi almak yerine, sosyal medyada kendini gösteren insanlardan bilgi almaya devam edeceklerdir. Şunu da iyi biliyoruz, bilgiye ulaşmak isteyen 2 tip insan tipi var, birisi google a aramak istediği şeyi yazıp ilk linke tıklar, bir diğeri ise daima 2. ve 3. sayfalardaki linklere de bakar. Günümüz dünyasında bilmeliyiz ki kolay ulaşabildiğimiz bilgiler genelde sağlam değil oradan buradan duyma bilgiler olabiliyor.
      Birileri gördüğümüz gibi bu siteye ulaşabiliyor. Umarız ki gerçekten bilgi almak isteyen her insan sitemize ulaşabilir. Diğerlerinden farklı olmak, samimi ortamı bozmamak ve bu konuda taviz vermek istemiyoruz. Ancak ilerleyen günlerde neler olur hep beraber göreceğiz. Dünya hızla değişiyor ve bizlerde çizgimizi bozmadan bir şekilde amaçlarımıza ulaşmak niyetindeyiz. Sitenin değerli sakinlerine, bu ortamın nezih çizgisini bozmadıkları için teşekkür ediyoruz.
      Başarısızlık kabul edilebilir ama denememek, ASLA ! X(
      Instagram : kalistenikturk / workoutokulu
      Mail : aykutkinayer@gmail.com
      Videolarımız ve Daha Fazlası için
    • Rida wrote:

sırf reklamdan dolayı böyle tenha kalması bana mantıklı gelmedi.
      Reklam olursa yani dolaylı olarak para kazanırsak yazarız gibi yanlış bir anlama olmasın. Yıllar geçiyor ancak temel bilgiler inanın sabit kalıyor. Ama insan bunu istemiyor, sürekli tekerleği yeniden icat etmeye çalışma durumu söz konusu. Barfiks bundan 50 yıl öncede aynıydı. Kreatin de keza aynıydı. Bir yerden sonra çok önemli bilgi olmadığı müddetçe aktif olamıyorum, malum 2 yıldır da yoğun bir kovid süreci yaşıyoruz ve mesleğim gereği bu konu ile daha fazla ilgilendiğim için eve kendimi zor atacak halde buluyorum.

O kadar bilgi kirliliğinin içinde arşiv olarak dursa bile zamanında heyecan ile paylaştığımız her şey yine yaşamaya devam ediyor, bu işten kopmak kolay değil.

Belki forumu hareketlendirmek adına yakın zamanda böyle bir yönelim içine girebilir, belli mecralardan reklam da alabiliriz ama para kazanmak ilk öncelik olmadı hiç, bilmenizi isterim.
      *** Şınav çekmeden okumaya devam etme, yat ve şimdi, şu an sadece şınav çek. Artık SVG'ye ilk adımını attın, tebrikler.***