14 Mart Tıp Bayramı Kutlama

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• 14 Mart Tıp Bayramı Kutlama

Tıp Bayramı sağlık çalışanlarının kutladığı bir bayram, günümüzde pek bir bayram havasında kutlanmıyor maalesef bunun yanında sağlık çalışanlarının problemlerinin ortaya konulduğu, çözümlerin daha aktif şekilde aranması için uyandırıcı bir bayram diyebiliriz, inşallah ülkemizdeki sağlık çalışanlarının başta sağlıkta şiddet olmak üzere yaşadığı çoğu sorun çözüm bulur.

Tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını SVG olarak kutluyoruz, sorunlarınıza çözüm bulunması dileğiyle..

Tıp bayramı hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
      *** Şınav çekmeden okumaya devam etme, yat ve şimdi, şu an sadece şınav çek. Artık SVG'ye ilk adımını attın, tebrikler.***
    • Canım benim bende sizleri seviyorum. <3

Sunay Akın'ın bir söyleşini dinledim o gün mümkünse paylaşayım, 14 Mart'ı net olarak anlatalım. Doktorların vatanın müdafasındaki emekleri gibi çok güzel bir sohbetti, sıkılmazsanız dinleyin derim, bence sıkılmayın dinleyin.

*** Şınav çekmeden okumaya devam etme, yat ve şimdi, şu an sadece şınav çek. Artık SVG'ye ilk adımını attın, tebrikler.***