barfiks barı ve program sorunsalı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• barfiks barı ve program sorunsalı

Herkese iyi çalışmalar. Öncelikle barfiks demirinin kalınlğı inceliği nasıl etkiler hareket formunu. Çatıya saclar arası demir kaynattım ama maalesef demir çapı çok küçük, normal barfiks barının neredeyse yarısı çapında. Bir hususta program konusunda sıkıntı yaşıyorum. Birçok programı araştırdım sayı artırmaya yönelik. Ancak mesela şınav programı bakınca sadece şınav var programın içinde veya barfiks için de durum böyle. Benim aradığım program hem sayı artırmaya yönelik hemde şu üç hareketi(push up, pull up, bulgarian split squat) içinde barındılmalı. Bu yüzden max set mi yoksa piramit mi yapılmalı sayı artırımı için?
    • mekatron wrote:

Herkese iyi çalışmalar. Öncelikle barfiks demirinin kalınlğı inceliği nasıl etkiler hareket formunu. Çatıya saclar arası demir kaynattım ama maalesef demir çapı çok küçük, normal barfiks barının neredeyse yarısı çapında. Bir hususta program konusunda sıkıntı yaşıyorum. Birçok programı araştırdım sayı artırmaya yönelik. Ancak mesela şınav programı bakınca sadece şınav var programın içinde veya barfiks için de durum böyle. Benim aradığım program hem sayı artırmaya yönelik hemde şu üç hareketi(push up, pull up, bulgarian split squat) içinde barındılmalı. Bu yüzden max set mi yoksa piramit mi yapılmalı sayı artırımı için?
      Merhaba, barfiks barı çok ince olması tutuşu zorlaştıracaktır, bunun standardı diye birşey yok ancak en azından basitçe örnek vereyim, şu heryerde olan dede parkları var ya, işte ordaki demirlerin çoğu belirli bir kalınlıkta olur el tutma yerleri, o drece kalınlık olsa yeterlidir. Sitemizde ve youtube da birçok program var gerek setreps gerek static gerek sayı arttırmaya yönelik. Bunları okuyup kendinizce deneme yanılma yöntemiyle en iyi programı yine kendiniz bulabilirsiniz. Bu sporda en iyi program diye birşey yok çnükü herkes kendi programını tecrübe edindikçe geliştiriyor.
      Başarısızlık kabul edilebilir ama denememek, ASLA ! X(
      Instagram : kalistenikturk / workoutokulu
      Mail : aykutkinayer@gmail.com
      Videolarımız ve Daha Fazlası için