Adım adım ileriye

• Adım adım ileriye

Tekrardan merhaba

Şu sıralar baya gel git yaşıyorum, yalnızlık gelecek kaygısı vs canım çok sıkıldığından ve paylaşacak pek kimsem olmadığından tekrar konu açmaya karar verdim.
      Bu konuda küçük küçük hedefler koyup başara başara ilerlemeyi düşünüyorum.

Güncel çalışmam, 1 gün vücut ağırlığı 1 gün extra ağırlıklı barfiks dips olarak devam ediyor.
      Yüksek setler ve yavaş yavaş uzayan süreler.

Bu kez istediğim kuvvet olduğundan dolayı, ağırlığa önem vereceğim.

şuan 16 kilo ile çalışıyorum ve 20 kiloya çıkmayı hedefliyorum, 20 kiloda 5 tekrara ulaştığımda ağırlığı arttıracağım bu şekilde yavaş yavaş ilerlemeyi düşünüyorum.

Bunun dışında amut şınav için çalışıyorum, dengem +10 saniyeden fazla duracak kadar var, yarım yarım çekerken şuan nerdeyse alnımı yere değdirebiliyorum.
      pratik haraket olduğundan dolayı deneye deneye yapacağımı düşünüyorum.

Geçenlerde ki denemelerime göre itiş gücümde biraz gelişme var, alkışlı şınav ve kolları uzatarak olanı yaptım bacakları da yapabilirsem tam çıkartmış olabileceğim.

Ve yine denemelerime bağlı olarak, patlayıcı kuvvet açısından çekişte de gelişme var, ağırlıkla çalışmaya başlayalı ters ve düz patlayici barfiksi de çıkarttim.

extra olarak, şuan 81 kilo felan gelmekteyim sürekli üst vücut çalıştığımdan kaslarım parçalı fakat göbeğim baya kalın duruyor :D

Amacım jimnastikçi olmak değil, sadece temel haraketlerde çok iyi olmak istiyorum.

ölüm kalım ve çok ciddi sakatlık yaşamazsam bu sefer baya uzun soluklu bir konu olacak. :thumbup: :thumbsup:
      Sadelik , İhtişamın anahtarıdır.
    • Zar zor kavrama ile, 21 kg ile 2 barfiks çekebildim, dipside 21 kg ile kolay çektim.

Dipsi çok daha hızlı arttırabilirim ama eşit çalıştırmayı tercih ediyorum, ufak bir sakatlık yaşadım kavrama sorunu çekiyorum elimden dolayı bunu minumuma indirdikten sonra.

Ağırlığı arttırmak için aklıma gelen bir sürü yöntem var, hepsini deneyip ne kadar verim aldığımı paylaşacağım.
      Sadelik , İhtişamın anahtarıdır.