Linç kampanyası

• Linç kampanyası

eksisozluk.com/cocuk-parkinda-…lisan-dangoz--6136694?p=1

Ekşi sözlük sitesinde bir yazar , sokakta antrenman yapan bir genç hakkında atıp tutmuş.
      yok efendım neymiş çoçuk parkıymış da , insanlar rahatsız oluyorlar mış da.
      2 3 tane vurup bayıltacakmış da , fazla çalışmasından daha çok rahatsız olmuş.

Öncelikle benim ilk konumu bilenler bilir , barfiks çekmek için 2-3 km ötedeki parklara giderdim ki oralar bile leşti yani yoktu düz demir yoktu.
      bende çoçuk parklarında antrenman yaptım hep boşken gitmeye çalışırdım ama illaki insanlara denk geliyordum insanlar spor yapan birisinden korkmuyorlar çoçuklar yanımda meraklı meraklı izleyip sorular vs soruyorlardı.

farklı gözle bakan tiplerde oluyordu işte bu o tiplerden , bunu yapanlar genelde yaşını almış kişliler kiloları yüksek yada güçsüz kuvvetsizler vucut ağırlığı ile yapılan egzersizlere bir garip bakıyorlar salonda ağırlık kaldırmak sanki normal :D

ben 2 kere sözlü münakaşaya girmek zorunda kaldım bunların önüne geçmemiz gerekli.

Sokakta vucut geliştirmek bir kültür olmalı.
      Sadelik , İhtişamın anahtarıdır.
    • millet mal ve umrumda değil en iyisi umursamadan spora devam etmek, konuşmaya değmez sporcuyu çekemeyen,kıskanan tiplere sinir bile olmamak
      Münakaşa olacaksa hiç takmayacaksın kendi kendine konuşacak kuduracak

Çocuklar benim yanıma da geliyorlaedı veya diyorlar hep birbirlerine abiye bak napıyo filan
      O bile tebessüm ettiriyor beni o çocuklar da bir şekilde motive oluyor onlara karşılık verdiğimde
      Çok az kişiyi bile olumlu etkilemek büyük başarı bence sen de ben de tüm svgciler böyle devam etmeliyiz
    • Aynen öyle genelde cahil orta yaş yada yaşlı insanlar öyle diyenler bende bizim burada park var büyük baya orada amut da durma amut da yürüme yapıyorum gençler çocuklar da görüp onlarda denemeye başladı şimdi her gittiğimde abi bize de ogretsene başka hareket var mı diyorlar insanları sigara alkol zararlı şeyler yerine spora yönlendiriyoruz daha ne istiyorlar :)