Muscle up

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• Tekrardan selam arkadaşlar kanser çubuğundan kurtuldum sayılır 3 gün bugün.

Çalışmadığım ve bolca sigara içtiğim zamanın acısını yeni yeni çekiyorum.

Çalışmak için yeni mekan yaptım kendime fakat kalın demirde hiçbir şekilde barın üstüne çıkamıyorum.

Kondisyonum aşırı şekilde düşmüş.
      Bugün çok ama çok uğraştım 3 saat boyunca denedim o yayla bile çıkamadım.

Umarım alışkanlık ile alakalıdır bu kalın demirde biraz vakit geçirdikten sonra tekrar çalışmalara baslayacağım.

Bunun dışında kafama bazı şeyler takıldı bu yayla çalışa çalışa kendi vucut ağırlığımı unutmaya başladım çok garip.

Bir ortasını bulmak lazım hem kuvvet hem teknik hem kondisyon olarak bazı şeyleri denedikten sonra tektardan yazacağım yeni mekanın fotosunuda eve gidince link atarım.
      Sadelik , İhtişamın anahtarıdır.
    • Aradığımı buldum sayılır.

Haftada 5 gün 4 bölge itme çekme olaraktan sağlam yağ yakıcam önce şuan 78 kiloyum 75e kadar inicem yada 80 olup daha yağsız olmam lazım.

Göbek almıs başı yürümüş ilk defa bu kadar kalıplandım :D

Bu 4 bölge şöyle barfiks dips şınav Squat.
      Salonada devam ediyorum ek olarak ordada teknik taktik antrenmanlara başladım.

Ağır kilolarla çalışmak yerine cross fit tarzında kuvvetde devamlılık amacım.

Zaten hafif kilolarda çok tekrar yapabilen yüksek kilolarda zorlanmaz bknz 1 haftada 100 kg Squat, kendi vucut ağırlığımla tek seferde 100 tane yapabiliyordum.
    • Eskisi gibi çalısmaya tekrar başladım kondisyonum yavaş yavaş artiyor.

bugün sadece barfiks dips çalışabildim.

100 - 100 olarak

dips demirimi sağlam yapamadıgım icin oynadığından parkta dips yapmaya gittim, evden 1,5 km uzakta yolda yağmur yağmaya başladı.
      sırılsıklam oldum ama değdi, sınırlarımı öğrendım tekrardan.

bu şekilde çalışa çalışa vucudumdaki fazlalıkları atıp eskisi gibi kuvvetime geri kavuşup daha da ileriyi zorlayacağım.

eylül ayındaki çalışmalarım çok iyiydi, 250 barfiksin pesine 250 dips, kamyon tekeri yuvarlama 250 mekik 100 şınav.

şuan 100 barfiksi çıkartmam baya sürdü, dipste 100ü göremeyecem sandım kolumda güç bitti göğüslerime fena vurdu acı çekiyorum :D

işte hep formda kalmak için doyumsuz olmak gerekiyor, sürekli devam etmek şart.