Damar için pump

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• hergün 3x50 curl yaparak damarın çıkacağını sanıyorsan yanılıyorsun bence damarın çıkması tek bir şeye bağlı değildir

1-)Yağ Oranı
      2-)Yeterli Kas Kütlesi
      3-)Çalışma Hacmi(Sen sadece bunu yaparak yapmaya çalışıyorsun)

Yağ oranın yüksekse damarlarının belli olmaması zaten gayet normaldir yağ oranın düşükse gözükmüyorsa bu seferde yeteri kadar kas hacmin olmadığını gösterir burdaki kas hacminden kastım bulk vücudu değil hafifde olsa kasın hacimli olması gerek zayıf olupta spor yapmayanlarda da damar çıkıyor fakat biz burda gerçekten spor yapan bir insandaki damardan bahsettiğimiz için bunu söylüyorum yoksa şimdi burada birisi demesin spor yapmayanda da damar var diye evet tabikide olur fakat spor yapanla aynı değildir.

Çalışma hacmide o bölgeye yeteri kadar kan pompalamak ve düzenli olarak o bölgeyi çalıştırmaktan geçer aslında damarlar aynı yağ oranı gibi vücudumuzda vardır fakat mesele onu ortaya çıkarabilmek dahada belirginleştirmek.

Şunuda belirtmek istiyorum her gün kol çalışmanın pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ama eğer dinlenebiliyorum diyorsan problem yok