Bilek Güreşinde Siklet DÜşmek,Etkileri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• Bilek Güreşinde Siklet DÜşmek,Etkileri

Merhabalar şuan 113kiloyum,Yağ yakımı yaptığım sıra 1 sene evvel 90 kiloydum ondan öncesi 84kg felandım.
      Kilo vericem ama şuan bir güç topladım.Bu siklet düşmem beni ne kadar etkiler, 2019 Türkiye Bİlek Güreşi Şampiyonası ve 2019 Üniversitelerarası Bilek Güreşi Şampiyonasına ikisinede katılmaya karar verdim 2 aydır bilek antremanlarım yoğunlaştı, salonuma bilek güreşi masası aldım, 5 aydırda bıraktığım vücut geliştirme sporunu devam ettiriyorum.
      Neyse ben şimdi 2019da 80kg sikletine düşmek istiyorum 80kgde Şampiyonaya çıkmak en son 2,5 sene evvel 80kgyi görmüştüm, kiloyu veririm ama nasıl etkileri olur bilmiyorum.

Acaba aramızda milli veya daha önce bu şampiyonlara katılan var mı?

Boyum 1.86cm
    • Merhaba. Şampiyonaya bu yıl katıldım 65 kg da. Fakat 3 ayda yaklaşık 10 kg verdim. Amacım kazandığım kuvveti çok kaybetmeden sikletimi düşürmekti. Fakat 3 ay sonunda yarışma öncesi işlerin ne kadar kötü gittiğini anladım ama çok geç olmustu. Yaşadığım tecrubeme göre kesinlikle kilo çok düşülmemeli ve bu uzun vadede hesaplanarak yapılmalı. Aksi takdirde hüsran kaçınılmaz.