2 senede şınav sayım çok az arttı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• 2 senede şınav sayım çok az arttı

2 senedir evde şınav ve dambıllarla çalışıyordum. Son 3 4 aydır barfikse başladım. 2 senedir aralıklarla çalıştım ve 10 nizami şınavdan 55 nizami şınava çıktım belki biraz daha zorlasam 60 ama daha fazlası yok. Sorum şu ben bir yerde hatamı yaptım? Yoksa gelişimim normal mi ?
    • Piramit Sistem Şınav Serbest şınav sayını artırmak istiyorsan ağırlıklı şınav ve piramit sistem şınav tavsiye ederim, piramit sistem şınav konusunu attım bakabilirsin, ağırlıklı şınavda sırtına ağırlık alacaksın, tüm çalışmaların sonrasında serbest maximum şınav çalışmaları yapacaksın böylelikle gün be gün şınav sayın artacaktır, kolların güçlenmesi de şınav sayısının otomatik olarak artmasını sağlar kol çalışmalarını da artırmanı tavsiye ederim...
      Terlemek aslında yaktığınız yağların gözyaşlarıdır...
    • 55 nizami şınav hiçte kötü değil. 2 senedir aralıklarla çalıştığından bahsediyorsun, bu aralıkların fazlalığı, uzunluğu, çalışma yoğunluğun, beslenme şeklin vs. hepsi birer etken. Sonuçta ortada bir gelişim var ve üzerine daha çok yoğunlaşırsan sayının artacağına inanıyorum.
      Gökhan
      Eski kullanıcı adı: HectorTuning
      İnstagram: kalistenikturk
    • İlk 1.5 sene beslenmeme çok az dikkat ettim bu spor yapmaya layıkıyla mayıs haziran gibi başladım o zamandan beri beslenmeme ve antrenmanlarıma dikkat ediyorum. Verdiğim aralıklar değişsede 2 kere sınav dönemlerim olduğu için 1 ay kadar spor yapmadım hiç.Verdiğiniz cevaplar için sağolun zaten amacım şınav sayımı arttırmak değildi ancak 2 senede hala 55 60 şınava takılmak biraz moralim bozdu .
    • JustaSecond wrote:

İlk 1.5 sene beslenmeme çok az dikkat ettim bu spor yapmaya layıkıyla mayıs haziran gibi başladım o zamandan beri beslenmeme ve antrenmanlarıma dikkat ediyorum. Verdiğim aralıklar değişsede 2 kere sınav dönemlerim olduğu için 1 ay kadar spor yapmadım hiç.Verdiğiniz cevaplar için sağolun zaten amacım şınav sayımı arttırmak değildi ancak 2 senede hala 55 60 şınava takılmak biraz moralim bozdu .

İstikrar yoksa çok büyük gelişim beklenmemeli. Yani bu gelişimi 2 sene değilde 5-6 ay olarak hesaplamak daha mantıklı olacaktır. İstikrarlı şekilde devam edersen eğer artacağına inanıyorum. Başarılar.

@Seyhan amaca bağlı olarak değişir. Git gide set veya tekrar sayısını artırarak ilerlemen geliştiğini gösterir. Arada bir maksimum denemeleri de yapabilirsin.
      Gökhan
      Eski kullanıcı adı: HectorTuning
      İnstagram: kalistenikturk
    • Her geçen gün öğrendiğin seyler var ayrica 55 de normal ülkemiz standartlarına göre gayet de iyi. Düzenli olursa üstüne düşersen çok da artabilir bundan emin olabilirsin.
      Başarısızlık kabul edilebilir ama denememek, ASLA ! X(
      Instagram : kalistenikturk
      Mail : aykutkinayer@gmail.com
      Videolarımız ve Daha Fazlası için