Merhaba

• Arkadaşlar merhaba. Forumu uzun zamandır takip ediyor, bilgilerinizden de faydalanıyorum. Belki yakın zaman da kendimce birkaç bilgi paylaşır , bir şeyler katabilirim. Özellikle forumdaki bilgi akışı, tüm arkadaşların sevdikleri ve belki de hayatlarını adadıkları bu spor dünyasında herkesin bir şekilde deyim yerindeyse dişinden tırnağından hayatındaki bir zaman diliminden kısıp buraya vakit ayırmaları beni çok mutlu etti. Azminize ve başarılarınıza hayran kalmamak elde değil. Bu söylediklerimi benim kafa yapımdaki kişiler yani sizler çok iyi anlarsınız. Lafı çok fazla uzatıp kıymetli zamanınızdan daha fazla çalmak istemeyip kendimi tanıtmaya geçiyorum.

Tutku; bizdeki yanı güç, kuvvet, spor adına ne derseniz deyin. İşte benim tutkum da bu. Kendimi bildim bileli sporla uğraşan meraklı bir kişiliğim oldu. Çok küçük yaşlarda kendi kendime evimde hiçbir bilgiye sahip olmadan spora başladım. Zamanla vücut geliştirmeye ve ağırlıklarla haşır neşir olmaya başladım. Yaklaşık iki yıl geçti fakat bir şeyler eksikti. Güçlü değildim. Hayatında spor yapmamış ağabeyimle yaptığım bilek güreşinden sonra herşey değişti ve o an anladım ki birşeyler ters gidiyordu. İşte o gün bugündür asıl olarak bilek güreşi olmak üzere kuvvete yöneldim. Velasılı kelam bilek güreşi, kavrama, demirbükme ve vücut geliştirme benim herşeyim diyebilirim. Bana katlandığınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.