Kayrabatu EVG-SVG-Bilek Güreşi günlüğü

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Acıyı çeken anlar diyosun abi :D öyle yani büyük bi acı değil ama işini engellemesi sinirini bozuyor insanın :/
      Ben de arada bir yokluyorum da pek bi düzelme farketmeyince asıl o zaman moral bozuyor :D aslında hafiften topladım o yüzden şükrediyorum ciddi bişey olmadığı için.

Sağolasın, inşallah kısa zamanda iyileşir de beast mod a girerim beast moda girsem de çok hırpalamam kendimi, kısa sürede daha çok gelişcem diye kendimi hırpalayıp sakat kalıp uzun süre gerilemektense yavaş ama emin bi şekilde ilerlemeye çalışacağım, bu sakatlık bana ders oldu yani :D
    • 05.01.18

İlk önce wrist curl 35kg-30kg-12kg

Sonra biceps
      Biraz ağır denedim yarım açıda 30kg tutmayı denedim hiç sızı olmadı 30kg bicep curl denedim (hammer tutuşla başlayıp tepede supinasyon)
      3 tekrar yaptım hiç acı sızı yoktu yine de daha hırpalamadım kendimi sonra birkaç dakika bekleyip 12-13kg yavaşça hammer yapayım dedim vee acı da hafiflediği için sıkıntıyı daha iyi anladım sıkıntı şu:
      Kol uzun halindeyken oluşan gerilim bana acı veren şey

bicepse biraz yüklenmeye başlayınca bunu dikkate alacağım

Mesaj yazan kayrabatu ()

Bu mesajı silen Haki ().
    • 08.01.2018

Bugün ağırlık kullanmadım, yaklaşık 10cm çapında bi barda farklı şekillerde asılı kaldım
      Bilekler bükülü,başparmak kullanarak kullanmayarak,tek el ile

Sonra "zor barfiksler" den halat/tüp tutamak barfiks yaptım iki el ile sonrasında tek ile statik beklemeye çalıştım en tepede 2-3sn dayanabildim

Hem ellerimi hem omzumu daha iyi hissediyorum şuan bu bekleme çalışmaları çok güzel