Nasır ve Çatlaklar

• Nasır ve Çatlaklar

Arkadaşlar kolumda kilo alıp vermeden çatlak oluştu kaslarımı zorlamamam gerektiğini söyledi doktor yani çok ağır spor yapma dedi bende yüzmeye gitmeyi düşünüyorum rahatsızlıktan dolayı birkaç ay sanırım 3 4 ay spor yapamıcam bu haber beni çok yıprattı yani ağır yapamıcam ama workoutu bırakmayı hiç istemiyorum bu 3 4 aylık bir zaman diliminde hafif olarak ne yapabilirim tekrar sayılarımımı düşürüyüm formdan düşmek istemiyorum mesela hafta 3 gün hafif idmanmı yapıyım kaslarımı ısındırıyım ne yapmalıyım çok ileri seviye değilim temeli atmak istiyorum 3 4 ay diliminde temeli atmak için neler yapmalıyım hafif olarak formdan düşmeki stemiyorum karın ve bacak hareketleri yapabilirim mesla am tek çatlak kolumda var zaten o yüzden şınav barfiks gibi hareketlere dikat etmem gerekir bilek çalışsam sıkıntı olmaz diye düşünüyorum böyle birşey yaşayan varsa yorumlarınızı bekliyorum
    • Nasır için ne verildi? Cilt yüzeyindeki çatlaklar sebebiyle mi spora ara veriliyor?

Ne çatlak ne de kilo alıp vermeden oluşan nasır bu sporu yapmamın önüne geçemedi. Pamuk gibi ellere sahip olunca ne oluyor?
      *** Şınav çekmeden okumaya devam etme, yat ve şimdi, şu an sadece şınav çek. Artık SVG'ye ilk adımını attın, tebrikler.***
    • Kilo alıp vermeden oluşan nasır değil hocam şimdi olay şöyle çatlağım var hızlı kilo alıp vermeden oda koltuk altımın oralarda deri incelmesi yani iz var şimdi şınavda barfikste vs gerildiği için olabilir diye süşündüm hafif yap dedi doktor ailemde tabiki çok ağır yapmamı istemez nasır içinde bana kalırsa birşey olmaz ama sonradan acırmış ilerledikçe ilaç verdiler artık eldivenle yapsam yada nasır geçene kadar 1 2 ay barfiks çekmicem alternatif birşey yapıcam ona şınavımı çekerm mekiğimide barfiksi 1 2 ay çekmem sırtımı güçlendiririm başlarım sonra ama eldivenle başlarım artık nasır çok olmasın siye illlaki olucaktır tabiki bende bırakmak istemiyorum bunu hepten bırakırsam olmaz azar azar yapıcam