Forumda Yeniyim

• Forumda Yeniyim

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim daha önceden street workout tarzı bir şey yapmıştım ama çok sürmedi devamlılığı sağlayamadım öncelikle bir günlük açmayı planlıyorum sorularımın cevaplarını da forumda bulmaya çalışıyorum hareket tekrar sayılarımı soracak olursanız şu şekilde şınav 30 barfiks 9 -10 dips 15-20 arası squat 100 önceden devamlı yaptığım için sayılar yeni başlayana göre fazla tabiki öncelikle ilk 2 ay boyunca bu hareketlerde kendimi güçlendirmek istiyorum daha sonrasında 2 ay sonra şınav varyasyonlarına geçiş yapmak istiyorum şınav için başka varyasyonlara geçmek tekrar sayıısına bakılırsa geçmi olur yoksa 2 ay sonra doğru olurmu barfiksimi 15 -20 arası birşey yapmak istiyorum zaten 2 ay sonrasında haftada 3 -4 gün full body antrenman çıkarıcam kendime 7 hareket koyucam 1 güne sağlam hareketler olucak çünkü kuvvetlenmiş olucam 2 3 ayda sonrasında zaten yavaş yavaş planche frontlever humanflag l sit
      handstand(desteksiz) çalışmalarına geçicem ama önceliğim haftada 3 4 gün şınav barfiks dips squat sayılarımı arttırmak olucak kilom 80 bu arada ilk olarak l sit yapmayı planlıyorum l sit te 5 6 saniye durabiliyorum amuttada birşeyler yapabiliyorum ama planche zorluyor tabiki günlüğümde gelişmeleri paylaşıcam eleştirilere ve yorumlara açığım herkese bol şans. :thumbsup: