Barfik Şınav Dips arttırma ve hacim kazanma

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Barfik Şınav Dips arttırma ve hacim kazanma

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.7Ay boyunca evde dambıl ile çalıştım fazla gelişim göremedim.Şimdi ise hem hacim kazanmak hemde barfiks şınav sayılarımı arttırmak istiyorum.Nasıl bir program önerebilirsiniz.Dips 1 barfiks ve şınav sayılarım max 10 geniş tutuşlu barfiks ise 0 programlarınızı bekliyorum şimdiden teşşekkürler.
    • Bir çok konu açılıyor böyle biraz araştırma yapmak gerekir forumda herşeyi bulabilirsin. Senin vücudunu bilmiyoruz acemi olduğun içinde bunu kendin tecrübe ederek öğrenmelisin herneyse nerden başlayacağım diyorsan '' çeşitlilik'' kendine 4-5 şınav çeşidi belirle temel hareketlerden hangilerini yapabiliyorsun bir bak sana göre bu sayı 3 e kadar düşebilir daha sonra kafanda bir sayı belirle 6-8-10 , tekrar sayıların olacak bunlar ve gene durumuna göre 2 yada 3 set olarak başla standart barfix çekemiyorsan o kolları ve sırtı geliştireceksin öncelikle.Herşey hemen olmuyor idmanlarında çeşitlilik yapmayı unutma 1 saati geçmesin temel şınavlarda en az 3 set 15 tekrara ulaştıktan sonra belli bir barfix sayısınada ulaşmış olacaksın zaten gerisi sana kalmış başlangıç bu şekilde olabilir,başlardaki en önemli olay ise yapabildiğini daha çok yapmak değil zorlandığının üstüne düşmek ve seçtiğin hareketleri nizami yapmak hep aynı tip çalışıp aynı yerleri güçlendirdiğinde seneye vurduğun zaman dengesiz bir vücut yapısı çıkacak karşına.Her kol idmanından sora barfix demirine asılmayı unutma alta tabure yada sandalye koy ağırlığını azalt işin özeti ve kendini yukarı çekmeye çalış evde yardım edebilecek biir varsa kanat kısmından sana destek sağlabilir , kasların eklemlerin ve beynin buna alışsın geri kalan disiplin ve sabır, herşey bir anda olmuyor sayılarını zamanını herşeyi kendin belirliyorsun ve araştırma yap oku hangi konuda ne merak ediyorsan