Eehfe4 SVG Günlüğü

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• Cumartesi günü antreman yaptım ama yazmayı unuttum.

Pull Up 9 -8 -5
      Chin Up 6 - 6 - 6
      Dips 9 -9 -9
      Push Up 15 - 15 - 15
      Diamond Push Up 9 - 9 -9
      Decline Push Up 10 - 10 - 10
      Plank 50 - 50 - 50 sn.
      Lunge 25 - 25 - 25
      Calf raise 50 - 50 - 40
      Bilek için dambıllarla ve el yayı ile özel çalışıyorum.
      @fitdr hocam 2 soru soracağım cevaplarsan sevinirim.

1-Gelişim için hangisi iyidir ?
      İlk sette tüm gücü harcayıp yüksek tekrarlara(12-6-6) çıkmakmı yoksa gücü eşit paylaştırmakmı(9-9-6) ?

2-Beslenme konusunda tüyo verebilirmisin ?
    • Cumartesi günü antreman yaptım ama yazmayı unuttum.

Pull Up 9 -8 -5
      Chin Up 6 - 6 - 6
      Dips 9 -9 -9
      Push Up 15 - 15 - 15
      Diamond Push Up 9 - 9 -9
      Plank 50 - 50 - 50 sn.
      Lunge 25 - 25 - 25
      Calf raise 50 - 50 - 40

İlk sette tüm gücü harcayıp yüksek tekrarlara(12-6-6) çıkmakmı yoksa gücü eşit paylaştırmakmı(9-9-6) ?

• Eehfe4 wrote:

Cumartesi günü antreman yaptım ama yazmayı unuttum.

Pull Up 9 -8 -5
      Chin Up 6 - 6 - 6
      Dips 9 -9 -9
      Push Up 15 - 15 - 15
      Diamond Push Up 9 - 9 -9
      Plank 50 - 50 - 50 sn.
      Lunge 25 - 25 - 25
      Calf raise 50 - 50 - 40

Ben bir ara 10 barfiks cektikten sonra 10 sinav,9 barfiks cektikten sonra 9sinav. Seklinde 1e kadar iniyordum ama cok yorucu oluyordu çünkü 1e gelene kadar hic durmuyordm ve bunu 3 set tekrar ediyordm yani toplamda 3*55 barfiks ve 3*55sinav oluyordu

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    • Pek çok antrenman ve set yöntemi mevcut, süper set vs.. kendine uydurduğun birini seçebilirsiniz. Beslenme için yegane söyleyeceğim şey protein al ama nasıl alırsan al, bir kere vücuda alıp çalıştığında 1 miligramı dahi zayi olmaz ve bir de bol hidrasyon yani su için o kadar protein alırken.
      *** Şınav çekmeden okumaya devam etme, yat ve şimdi, şu an sadece şınav çek. Artık SVG'ye ilk adımını attın, tebrikler.***
    • Eehfe4 wrote:

Hocam bilgilerinize ihtiyacım var.
      i.hizliresim.com/o0oW9m.jpg
      Şu anki formum bu Temmuzun başına kadar bulk yapıp sonra define olmayı düşünüyorum.Define olduktan sonrada Lean Bulk yapıp temiz kas kütlesi eklemeyi düşünüyorum.Sizce doğrumu yapıyorum ?
      @fitdr @EastBlood ve diger hocalarım yorumlarınızı bekliyorum.

Dostum bence vücudun iyi. Bulk yapmana hic gerek yok

• Batuuuhan25 wrote:

Eehfe4 wrote:

Hocam bilgilerinize ihtiyacım var.
      i.hizliresim.com/o0oW9m.jpg
      Şu anki formum bu Temmuzun başına kadar bulk yapıp sonra define olmayı düşünüyorum.Define olduktan sonrada Lean Bulk yapıp temiz kas kütlesi eklemeyi düşünüyorum.Sizce doğrumu yapıyorum ?
      @fitdr @EastBlood ve diger hocalarım yorumlarınızı bekliyorum.
      Dostum bence vücudun iyi. Bulk yapmana hic gerek yok

EastBlood wrote:

batuhan hakli... Bencede vucudun gayet iyi. Ama yinede bulk yapmak istiyorsan lean bulk her zaman için en iyisi olur.
      Yanıtınız için teşekkür ederim. Hocam tam istediğim göğüs formunu yakalayamadım.Biraz kilo alacağım hala lean bulk yapmaya çalışıyorum temmuza kadar 74 kg olup sonra 72 kiloya düşmeyi planlıyorum.Sizce öylemi yapmalıyım ya da ne yapmalıyım ?

The post was edited 1 time, last by Eehfe4 ().

• Haki wrote:

Gidişat gayet iyi görünüyor, aynen devam :thumbup:
      Çok teşekkür ederim.

Pull up 10 9 6 6
      Dips 20 13 13 13
      Inverted row 20 15 15 17
      Push up 20 20 15 20
      Chin up 7 6 5
      Diamond Push Up 13 10 (Son sette şınav çekerken gogusumde bir ağrı hissetim over training olurum diye bıraktım belkide kası hissettim bilmiyorum yarın anlaşılır zaten.)
    • İnverted row ve barfiks ile sırtın tamamını aktifleştiriyorsun. Aynı şekilde şınav ve dips ile de göğsünü çaliştiriyorsun ama omuz başlarini çaliştiran hiçbir hareket yok. Omuz kaslarinin önemi gerçekten çok büyük. Eğer programina birde omuz hareketi eklersen üst vucudun eksiksiz bir şekilde çalişacaktır.

Günlügün ilk sayfasına bi baktimda rakamlarda da bayağı artiş var. Gayet iyi gidiyorsun. Aynen devam et .
    • EastBlood wrote:

İnverted row ve barfiks ile sırtın tamamını aktifleştiriyorsun. Aynı şekilde şınav ve dips ile de göğsünü çaliştiriyorsun ama omuz başlarini çaliştiran hiçbir hareket yok. Omuz kaslarinin önemi gerçekten çok büyük. Eğer programina birde omuz hareketi eklersen üst vucudun eksiksiz bir şekilde çalişacaktır.

Günlügün ilk sayfasına bi baktimda rakamlarda da bayağı artiş var. Gayet iyi gidiyorsun. Aynen devam et .
      Hocam çok teşekkür ederim yorumlarınız beni büyük oranda motive ediyor :)

Hocam bende duruş bozukluğu var omuzlarım biraz önde bilerek omuz çalışmıyorum.Arka omuz eklemeyi düşünüyorum postür düzeldiğinde ise omuzda çalışmaya başlayacağım.
    • Bu gün köy'e gidip çalıştığım için son 2 hareketi yapamadım.Aslında spor yapmıyacaktım ama duramadım :D

Pull up 10 9 7 7
      Dips 20 18 13 10
      Inverted row 20 15 15 17 (hatirlayamadim)
      Push up 20 20 17 15
      Chin up - - -
      Diamond Push Up - - -