Frank Medrano Antrenman Programı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies. More details

• Frank Medrano Antrenman Programı

Merhabalar ben yaklaşık 1 sene vücut geliştirme yaptım ve sonra calisthenicse başladım. Yaklaşık 1 senedir calisthenics yapıyorum. Şu an yaklaşık 12 barfiks 35 şınav ve 20 dips yapabiliyorum. Calisthenics ve ağırlık kaldırmayı beraber yaptıran bir program arıyorum ve bunu buldum. Bu program hakkında ne düşünüyorsunuz. Benim seviyemde biri için uygun mu? Yoğunluğu nasıl? Gelişim yavaş mı olur? Front lever ve back lever gibi hareketlerin çalışmalarını bu programa nasıl ekleyebilirim? İyi bir program değilse calisthenics ve ağırlığı birleştiren başka program ne önerirsiniz? Programdakş bazı hareketler çok yülsek tekrarlı olduğu için daha az tekrarla yapmayı düşünüyorum.
      Teşekkürler
      Files
      • image.png

(543.85 kB, downloaded 52 times, last: )

The post was edited 2 times, last by trfit ().

• Barut wrote:

Hoş geldin, 12 barfiks, 35 şınav, ve 20 dips, iyi sayılar, şu an nasıl bir antreman uyguluyorsun ?
      Bu sayılar maxlarım setlerde bu kadar yapmıyorum. 6 ay kadar madbarz antrenmanlarından yaptım. Daha sonra brendan meyers in calaesthetics beastmode programını aldım ve intermediate antrenmanını yaptım. Son 2 haftadır da bu programı yapıyorum. Brendan meyers in programı tekrar sayıları biraz düşük olduğu için pek hoşuma gitmedi belki daha sonra advanced programını yaparım
    • Frank medrano'nun programı uygun olurmu demişsin de 30 muscle up, 12 barfiksle olcak iş değil. Benim de barfiks sayım 13- 15 arası değişiyor ama 1 muscle up bile yapamıyorum. Sana tavsiyem. Sayılara çok önem verme. Önceliğin hareketlerin hepsini doğru formla uygulayabilmek olsun. Bir de zorluğu arttırmanın tek yolu tekrar sayısını arttırmak değil ki. Dinlenme süresi azaltılabilir, ekstra direnç eklenebilir , hareketin daha zor varyasyonları yapılabilir vb. Ama bütün bunlardan önce uyguladığın antrenmanı doğru formla bitirmek gelir.
    • Frank'ın programı şimdilik sana biraz ileri seviye gelecektir , onun haricinde @DIRT_DIVER ın dediklerine katılıyorum.
      Başarısızlık kabul edilebilir ama denememek, ASLA ! X(
      Instagram : kalistenikturk / aykutcannk
      Mail : aykutkinayer@gmail.com
      Videolarımız ve Daha Fazlası için